Site Overlay

Internetové seznamování

Dnešním trendem je co nejvíce ušetřit čas a lidé tedy využívají různé internetové seznamky. K výběru je velké množství různých seznamek, které vám údajně zaručeně najdou partnera. Seznamky jsou placené nebo zdarma.
brýle a hrníček 
Jak to probíhá?
Nejprve si najdete seznamku, která vám plně vyhovuje. Většinou pokud chcete využívat všechny funkce, tak je potřeba se zaregistrovat. Při registraci uvedete svoji přezdívku a další potřebné údaje, hlavně pak e-mailovou adresu. Osobní údaje jako je jméno, příjmení, adresa nebývají většinou povinné. Zároveň se svojí přezdívkou si zvolíte i heslo, které budete potřebovat při přihlášení. Následně vždy, když se budete přihlašovat použijete svoji přezdívku a heslo. Dále si můžete nahrát také svoji vlastní fotku, která se bude ukazovat ostatním uživatelům. Napíšete si svoje vlastní preference, tedy koho hledáte, co hledáte (seznámení, vztah, sex), vaši orientaci, věkové rozpětí partnera/partnerky a další údaje.  Následně vám budou chodit zprávy od ostatních uživatelů a vy jim můžete odpovědět. Lze si také vyhledávat a odepisovat na inzeráty, které jsou pro vás zajímavé. Samozřejmostí je možnost nahrát si i různé další fotky (postavy, zálib a podobně).
žena u dopisování 
Budete něco platit?
V tom jsou internetové seznamky různé. Existují seznamky, které jsou zcela zdarma a nic nezaplatíte. Samozřejmě jsou seznamky, kde si platíte nějaký členský poplatek, a to buď hned na začátku nebo za prémiové členství.
 
Máme se bát?
Seznamování je přirozená věc. Hledáme k sobě partnery, kteří nás budou chápat a podpoří nás. Internetové seznamování sebou rizika nese. Nikdy nemůžete vědět, jestli fotka patří opravdu dotyčnému člověku. Občas proběhnout tiskem nebo televizí zprávy, kdy na internetových seznamkách hledají pedofilové svoje oběti. Pokud se s někým máte setkat, rozhodně k tomu využívejte veřejně přístupná místa, například kavárny, obchodní centra nebo místa, kde je hodně lidí.
červená srdce 
Internetové seznamky jsou moderním trendem, kterého se nemusíte bát. Jen si dávejte pozor a rozhodně nechoďte k někomu hned domů, pokud ho ani neznáte. Přeji vám jenom štěstí při hledání vašeho ideálního partnera.